• Milí rodičia

• ​​​​​​Pár dôležitých informácií na začiatok školského roka:

POPLATKY:

- jednorázový poplatok na celý rok, ktorý zbierajú učiteľky na triedach:

- hygienické pomôcky 10  (na toaletný papier, hyg.vreckovky, prací prášok, tekuté mydlo)

- balíčky pre deti         10 € (akcie: Mikuláš, maškarný, MDD)

- pracovné zošity          3 € (1.,2.,3. trieda)        1€ (4.trieda)

- rodičovský poplatok 15 € (platí sa mesačne na určené číslo účtu, do určitého dátumu. Neplatia ho deti, ktoré majú rok pred nástupom do ZŠ)

- poplatok za stravu (platí sa mesačne na určené číslo účtu, do určitého dátumu).

Ak budete v budúcnosti potrebovať  niečo riešiť ohľadom stravy a rodičovského poplatku obráťte sa na vedúcu jedálne (0904 803 798). Ak niečo s riaditeľkou, volajte 0901 706 637.

Preštudujte si prosím dôkladne Školský poriadok, ktorý je priložený v súbore.

Ďakujem