• Výlet do knižnice

• Keďže sme chceli využiť  príležitosť a pozrieť si aj dobovú výstavu (ktorá sa konala práve teraz počas mesiaca február), navštívili sme knižnicu troška v predstihu. Našich 22 predškolákov  sa vydalo spolu s pani učiteľkami na spoznávacie potulky knižnicou Antona Habovštiaka v Dolnom Kubíne. Dobová vstava, kde sa mohli aj predmetov doknúť, tajná miestnosť pre najstaršie knihy, príbeh o Rybe Bibe, točenie kolesom šťastia a hlavne tá krása a tajomnosť detského oddelenia :)

Veríme, že deťom tento zážitok utkvie nadlho v pamäti a že sa raz ako školáci stanú pravidelnými návštevníkmi knižnice.

• KARNEVAL

• Princezničky, rytieri, hrdinovia, zlodeji..
            Zvieratká, či kvetinky, prišli veľkí aj tí malinkí.
            Náladu sme skvelú mali, dosýtosti  tancovali.
            Zašantili, zabavili, šišky zjedli a od únavy dobre spali :)

Veríme, že si každý škôlkar užil tento deň plný krásnych masiek super nálady

• Kúzelník a Zvedavka

• Dnes nás navštívili kamaráti Kúzelník  a  Zvedavka. A ako dobrí kamaráti sme sa s nimi nielenže potešili tancom a spevom, ale Zvedavke sme pomohli rozlúskať ťažké hádanky o zvieratkách, kvôli ktorým už veľa nocí nespala. Rozchádzali sme sa usmiati a dostatočne rozhýbaní a Kuzelník so Zvedavkou nadšení aké máme veselé a múdre deti :)

Ďakujeme divadelníkom z Martina a tešíme sa na ďaľšie stretnutie

• Gymnastika pre najmenších

• Milí rodičia, v obci sa rozbieha gymnastický klub pre deti od troch rokov. Ak ste niektorí nepostrehli túto ponuku v šatniach, tak nech sa páči...
            V prípade záujmu je potrebné vypísať prihlášku (nájdete v šatniach) a odovzdať v MŠ.