• Prevádzka MŠ počas leta

• Milí rodičia, prevádzka MŠ Hruštín počas letných prázdnin je skrátená, tj.od 6:30 do 15:30. Pamätajte na to prosím. Len v pondelok 4.7.2022 bude  prevádzka  do 15:00 hod.

Spoločné fotky dostanete už v septembri, novopečeným školákom ich pošlem do ZŠ.

V mene celého kolektívu vám prajem príjemné prežitie letných prázdnin, veľa zážitkov, pohody a v septembri sa s niektorými opäť vidíme :)

• Pamätníček

• Pamätáte?... ,,Môj pamätník v úcte majte, stránky z neho netrhajte...."
            Tento školský rok sme si vytvorili projekt s názvom ,,Pamätníček", v ktorom verím, že budeme pokračovať aj po ďaľšie roky. Pamätníček dostali najstaršie deti predškolského veku a ich úlohou bolo postupne každému kamarátovi nakresliť na pamiatku do pamätníčka obrázok. Verím, že keď si pamätníček budú listovať po niekoľkých rokoch, vybavia sa im len pekné spomienky na kamarátov a materskú školu.